meie - - 60 % - ПАМЯТНИКИ € 179 - НАДГРОБНАЯ ПЛИТКА € 42 - www.pamyatniki.ee - Hauakivi salong OÜ

Hauakivide valmistamine on põhiteenus, mida osutab klientidele meie firma. Valmistame samuti eliitmlestussambaid ka eriprojektide järgi. meie disainerid teevad projekte vastavalt Teie soovide ja võmalustele. Me pakume ka tööpprojekti alusel valmistatud hauakive - see asjaolu kindlasti kiirendab Teie soovide titmist ja loomulikult teeb sellise tellimise titmise odavamaks. me valmistame samuti mistahes keerulisi mlestuskomplekse, kusjuures meie juures on võimalus tellida igat laadi kiviskulptuure ning me valmistame hauakive ja monumente ka vanaaegsete mallide järgi.

Meie meistrite suured kogemused ning erinevate marmori ja graniidi liikide laiaulatuslik valik lubavad meil valmistada kivist kõrgkvaliteetseid tooteid, mida isegi võib võrrelda kunstiteostega. Meie ettevõte valmistab nendest naturaalkividest kõiksugused tooted: hauakive ja -plaate, kaminaid, lauaplaate, kraanikausse, trepiastmeid, ehitusdetaile jne. Meie juurest Te võite soetada endale ka valmis ehitusmaterjale: erineva poleerimisastmega marmor- ja graniitplaate sise- ja välisseinte viimistlemiseks ning prandate katmiseks. Samuti meil on pakkuda erinevas värvitoonis teekattekive.

Oma töödes me kasutame ka pronksist ja portselanist kaunistusdetaile. Hauakivide valmistamisel võib tellida ka ilmastikukindla fotokeraamika: me garanteerime selles tehnikas valmistatud kujutiste vastupidavust 50 aasta jooksul!

Kivi on looduslik ja suursugune materjal. Sellest valmistatud tooted on hästi vastupidavad ning nad väivad kaua rõõmustada ja imestada Teid ja isegi Teie järeltulijaid.  Võib ju tekkida olukordi kus nendest esemetest saavad sajandite kestel ainsad mõlestusmõrgid Teie kohta. Seoses sellega meie eesmärk on anda tellijatele ainult väga kõrge kvaliteediga tooteid.

Suur valik ja odavamad hinnad!

Parim valik parima hinnaga!Hauakivi Salong OÜ